Misja

Szanowni Państwo!

Chirurgiakolana.pl powstała jako wynik zawodowej fascynacji problematyką stawu kolanowego. Skupione wokół tego zagadnienia osoby, a wśród nich lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, wypracowały przez lata pracy zawodowej standardy postępowania w odpowiedzi na choroby i obrażenia kolan.

Dzieląc się nimi dajemy odpowiedź na zapotrzebowanie wśród pacjentów i sportowców na miejsce, w którym z pewnością mogą poddać się kompleksowej diagnostyce i leczeniu dolegliwości stawu kolanowego.

Misją naszego działania jest zapewnienie najlepszej opieki medycznej i optymalnych wyników leczenia, na podstawie najnowszych osiągnięć medycyny oraz wykorzystania sprawdzonych klinicznie i naukowo metod leczenia. Za cel stawiamy sobie zapewnienie komfortowego, bezpiecznego, kompleksowego i skutecznego leczenia.

Zdajemy sobie sprawę, że choroba jest trudnym doświadczeniem i robimy wszystko, by sprawnie przeprowadzić proces diagnostyki i leczenia, oszczędzając pacjentom poszukiwań, błędów i problemów, które popełniają przechodząc przez ten proces przecież pierwszy raz!

Informacje z naszej strony pomogą zorientować się odnośnie choroby i proponowanego leczenia, uściślić i doprecyzować kolejne następujące po sobie kroki, przygotować się do leczenia i rehabilitacji oraz określić okres wymagany do powrotu do zdrowia.

Skupienie się wybitnie na problematyce stawu kolanowego pozwala nam doprowadzić do perfekcji zarówno leczenie zachowawcze, jak i operacyjne. Nie zajmując się wszystkim, to czym się zajmujemy robimy według najlepszych wzorców.

W oparciu o doświadczenie i wiedzy zdobytą w czasie studiów medycznych, kształcenia specjalizacyjnego oraz doświadczenia wynikającego z lat pracy z pacjentami i sportowcami- z pasją przywracamy z do sprawności fizycznej.

Czerpiąc wzory z najlepszych światowych ośrodków, staramy się wnosić swój wkład w rozwój polskiej medycyny sportowej i ortopedii.

Jako, że w zawód medyczny wpisana jest idea ciągłego samodoskolanenia, podnoszenia kwalifikacji i umiejętności pozwalających na coraz skuteczniejszą pomoc potrzebującym, nasz zespół znajduje ciągłą motywację do działania, przy rozmaitych okazjach dzieląc się swoją wiedzą.